Alışveriş sepetiniz boş!


Facebook Erişim Sorunu | Kesin Çözüm

   Günlerce, aylarca; hatta yıllarca emek verdiğiniz bir Facebook sayfanız var… Kaliteden ödün vermediğiniz halde Facebook, gönderilerinizi sayfanın yalnızca %5’ine gösteriyor. İnternet üzerinden bu konuda onlarca makale okudunuz ve yöntemlerin hiç birisi işe yaramadı ya da çok az faydası oldu. Şimdi söyleyeceğimiz yöntemle ayda sadece 3 TL ile sayfa erişiminizi doruğa ulaştırabilirsiniz.


   Yöntem ise çok basit: 1 veya 2 haftada bir en çok beğeni beklediğiniz gönderiyi 1,5 TL karşılığında reklamını yapmalısınız. Gönderi fotoğraflı ve linksiz olmalı. Fakat reklamı kesinlikle “Sayfayı Beğenen Kişiler”e yapmalısınız. Ve erişim 1-2 gönderi sonra tavanda! Size de garip gelebilir ancak bu yöntemin işe yararlığını 5-6 yıllık facebook deneyimimle kanıtlamış bulumaktayım. Facebook sayfa için para harcadığınızı görünce sayfayı önemsediğinizi anlıyor ve erişiminizi artırıyor.


Eğer yapacaklarınızı anlamadıysanız aşağıdaki adımları izleyin:


Adım 1: Fotoğraflı, en fazla beğeni toplayacağını düşündüğünüz reklamsız, kaliteli gönderinizi akşam saat 21.30 sıralarında paylaşın ve “Gönderiyi Öne Çıkar” butonuna basın.Adım 2: Sol tarafta hedef kitle olarak mutlaka “Sayfanı beğenen kişileri” şıkkını işaretleyin. Konum olarak ise Türkiye’yi seçin.Adım 3: Toplam bütçe olarak 1,5 TL seçeneğini seçin. (Para biriminiz dolar ise biraz alta inip para birimini TL yapın). 1,5 TL olmasının sebebi Facebook’un en düşük miktar olarak bunu kabul etmesidir. Süre olarak ise 1 günü seçin.Son olarak ödeme yönteminizi de ekledikten sonra gönderiyi öne çıkarabilirsiniz. Mümkünse bu gönderiden 1 saat önce ve 1 saat sonra paylaşım yapmayın. Erişim 1-2 gönderi sonra artmaya başlayacaktır. Fakat bu artış 1 veya 1,5 hafta sürecektir. Bu yöntemi aralıklı olarak tekrarlarsanız istikrarı sağlayabilirsiniz.


Bu yöntemle birlikte aşağıdan diğer makalemize tıklayıp okursanız erişimi daha da fazla arttırabilirsiniz:

Facebook Sayfadaki Gönderilerin Erişimi Nasıl Artırılır ?